+90 252 319 15 82
info@karatasmobilya.com

Kurumsal

TARİHÇE

Bodrum’un ilk tescilli markalarından biri olan KARATAŞ, perakende sektöründe birçok yeniliklere öncülük etmiştir. Firmamız MOBİLYA, OTURMA GRUPLARI, BEBEK VE GENÇ ODALARI, ÇEYİZ, EV VE OTEL TEKSTİLİ, HALI, AKSESUAR, YATAK VE PERDE ürün gruplarında 1990’dan bugüne kadar on binlerce müşterisine titizlikle hizmet vermektedir.

Üçüncü kuşak Karataş’ın ticari başlangıcını 1990 olarak alsak da, firmamızın Bodrum’daki varlığı 1950 yıllarına dayanır. O yıllarda, birinci kuşak yarımadadaki ticari faaliyetine bakırcılıkla başlamıştır. Zaman içinde, aile ticari hayatına tüketici talepleri doğrultusunda halıcılık ve tekstille devam etmiştir. Bugünlere gelindiğinde ise profesyonel ve kurumsal bir anlayışla; müşteri memnuniyetini benimsemiş, kalitesi tescillenmiş Türkiye’nin güvenilir ve yenilikçi markalarıyla yolumuza devam ediyoruz.

MİSYON, VİZYON VE DEĞERLER

Şirketimizin varlık sebebini tanımlayan misyon’umuz;

  • Köklü bir mazi ve engin bir tecrübenin gereğini yerine getirmeye çalışan firmamızın asıl amacı; “Müşteri memnuniyeti her şeyin üstündedir.” “Müşterisini aldatan kendini aldatır.” prensiplerinden ödün vermeden, ticari etik kurallar doğrultusunda yoluna devam etmektir.

Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden vizyon’umuz ; 

  • Geçmişten bugüne müşterilerimizden aldığımız güçle, hızla gelişen rekabet ortamında müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ucuza satma prensibini göz ardı etmeden ‘eve dair’ ne varsa aynı çatı altında en uygun koşullarda tüketicilerimize sunmak ve bölgemizde zincir mağazalar oluşturmaktır.

Şirketimizi eşsiz kılan, şirketimizin karakterini ve kültürel yapısını tanımlayan değerlerimiz ise şöyledir;

  • Tüketici haklarına daima mevcut yasaların bir adım önünde sahip çıktık. Müşteri mağduriyetine asla bilerek göz yummadık. Çünkü müşteri memnuniyeti, hatta müşteri coşkusu ticari faaliyetimizin ana felsefesini oluşturmaktadır
  • Halı ve mobilyada, teşhir ve dekorasyonda birçok yeniliklere imza attık. Bu yenilikleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında hediyeli ve çekilişli kampanyalarımızla destekledik.
  • Yaptığımız kampanyalarda ve tüm fiyat belirleme çalışmalarında hep siz müşterilerimizin çıkarlarını gözettik. Böylece ürün kalitesi, fiyat politikası ve satış sonrası hizmetimizle daima tüketicimizin yanında olduk.
  • Bodrum Yarımadası’nda uzun vadeli güvene dayalı taksitli kampanyaları ilk defa biz başlattık. Hala bu sistemin öncüsü olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz.
  • “Anası uyumuş, kızı büyümüş demesinler” ve “kız beşikte, çeyiz sandıkta” sloganlarıyla başlattığımız çeyiz olgusunu ilk defa bir konsept anlayışıyla sizlere sunduk.

Kısaca kaliteden, moderniteden ve estetikten ödün vermeden herkese ve her keseye hitap etmeye çalıştık.

Böylece nesiller boyu devam edecek KARATAŞ’ta  “sınırsız hizmet” anlayışını geliştirdik.

Şunu da belirtmek gerekir ki, bu uzun ve onurlu yolculukta geldiğimiz nokta ve sektördeki başarılarımız müşterilerimizin ve personelimizin eseridir.

 

+90 252 319 15 82    info@karatasmobilya.com
Sitedeki içeriklerin tamamı Karataş Mobilya'ya aittir.
Tasarım